Resource Protein, smak owoców leśnych
Nestle Polska Spółka Akcyjna
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Resource Protein, smak owoców leśnych - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement NESTLE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA dostępny jako płyn. ma skład podany na etykiecie producenta. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: suplement.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Kto produkuje Resource Protein, smak owoców leśnych?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Resource Protein, smak owoców leśnych jest NESTLE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA.
- W jakiej postaci dostępny jest Resource Protein, smak owoców leśnych?
- Resource Protein, smak owoców leśnych występuje w postaci: płyn.
- Czy Resource Protein, smak owoców leśnych to lek?
- Nie. Resource Protein, smak owoców leśnych jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.