Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

RECOMED DLA DIABETYKÓW

Unipro Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Poznaj opinie o RECOMED DLA DIABETYKÓW (UNIPRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ). Ten proszek zawiera Białko, Biotyna, błonnik oraz 28 inne składniki. Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii witaminy, minerały, błonnik.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera RECOMED DLA DIABETYKÓW?
Skład RECOMED DLA DIABETYKÓW obejmuje: Białko, Biotyna, błonnik, chlorek, Cholina, Chrom, Cynk, Fosfor, Jod, Kwas foliowy, Kwas pantotenowy, Magnez i inne składniki.
Kto produkuje RECOMED DLA DIABETYKÓW?
Podmiotem odpowiedzialnym za RECOMED DLA DIABETYKÓW jest UNIPRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest RECOMED DLA DIABETYKÓW?
RECOMED DLA DIABETYKÓW występuje w postaci: proszek.
Czy RECOMED DLA DIABETYKÓW to lek?
Nie. RECOMED DLA DIABETYKÓW jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.