Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Raphatenal – tabletki

"nord Farm" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Raphatenal – tabletki ("NORD FARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) - TABLETKA zawiera Raphatenal – tabletki. Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii nieznana i jest dostępny od 2010 roku.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Raphatenal – tabletki?
Skład Raphatenal – tabletki obejmuje: Raphatenal – tabletki.
Kto produkuje Raphatenal – tabletki?
Podmiotem odpowiedzialnym za Raphatenal – tabletki jest "NORD FARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Raphatenal – tabletki?
Raphatenal – tabletki występuje w postaci: TABLETKA.
Czy Raphatenal – tabletki to lek?
Nie. Raphatenal – tabletki jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.