PURE KOLAGEN + WIT.C
"PURE" Gabriela Jabłońska
Opinie użytkowników (0)
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
PURE KOLAGEN + WIT.C ("PURE" Gabriela Jabłońska) - proszek zawiera: Peptyd kolagenu rybiego, Witamina C. Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii kolagen, zdrowie skóry, zdrowe włosy i jest dostępny od 2022 roku.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez "PURE" Gabriela Jabłońska
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera PURE KOLAGEN + WIT.C?
- Skład PURE KOLAGEN + WIT.C obejmuje: Peptyd kolagenu rybiego, Witamina C.
- Kto produkuje PURE KOLAGEN + WIT.C?
- Podmiotem odpowiedzialnym za PURE KOLAGEN + WIT.C jest "PURE" Gabriela Jabłońska.
- W jakiej postaci dostępny jest PURE KOLAGEN + WIT.C?
- PURE KOLAGEN + WIT.C występuje w postaci: proszek.
- Czy PURE KOLAGEN + WIT.C to lek?
- Nie. PURE KOLAGEN + WIT.C jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.