Protego BEAUTY+ kolagen morski 5000
Salvum Lab Sp. Z O.o.
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Protego BEAUTY+ kolagen morski 5000 - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement Salvum Lab sp. z o.o. dostępny jako saszetki z proszkiem. zawiera Biotyna, kolagen, kwas hialuronowy oraz 1 inny składnik. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: skóra, włosy, paznokcie.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Protego BEAUTY+ kolagen morski 5000?
- Skład Protego BEAUTY+ kolagen morski 5000 obejmuje: Biotyna, kolagen, kwas hialuronowy, Witamina C.
- Kto produkuje Protego BEAUTY+ kolagen morski 5000?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Protego BEAUTY+ kolagen morski 5000 jest Salvum Lab sp. z o.o..
- W jakiej postaci dostępny jest Protego BEAUTY+ kolagen morski 5000?
- Protego BEAUTY+ kolagen morski 5000 występuje w postaci: saszetki z proszkiem.
- Czy Protego BEAUTY+ kolagen morski 5000 to lek?
- Nie. Protego BEAUTY+ kolagen morski 5000 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.