Prostata kompleks
Be Healthy Group D.o.o.
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Szukasz opinii o Prostata kompleks firmy BE HEALTHY GROUP D.O.O.? Ten suplement w formie kapsułki zawiera Cucurbita pepo L. (Dynia zwyczajna), Cynk, Punica granatum L. (Granat właściwy) oraz 4 inne składniki. Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii prostata, odporność, witaminy.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez BE HEALTHY GROUP D.O.O.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Prostata kompleks?
- Skład Prostata kompleks obejmuje: Cucurbita pepo L. (Dynia zwyczajna), Cynk, Punica granatum L. (Granat właściwy), Selen, Serenoa repens (W.Bartram) Small (Bocznica piłkowana), Urtica dioica L. (Pokrzywa zwyczajna), Witamina E.
- Kto produkuje Prostata kompleks?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Prostata kompleks jest BE HEALTHY GROUP D.O.O..
- W jakiej postaci dostępny jest Prostata kompleks?
- Prostata kompleks występuje w postaci: kapsułki.
- Czy Prostata kompleks to lek?
- Nie. Prostata kompleks jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.