Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Pronutrition Gigant Pro Mass

"rekord" Kornel Kędzior

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Co użytkownicy mówią o Pronutrition Gigant Pro Mass? Suplement diety w formie sypka od "REKORD" Kornel Kędzior. zawiera Pronutrition Gigant Pro Mass. Dołącz do społeczności i podziel się swoją opinią o tym produkcie z kategorii nieznana.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Pronutrition Gigant Pro Mass?
Skład Pronutrition Gigant Pro Mass obejmuje: Pronutrition Gigant Pro Mass.
Kto produkuje Pronutrition Gigant Pro Mass?
Podmiotem odpowiedzialnym za Pronutrition Gigant Pro Mass jest "REKORD" Kornel Kędzior.
W jakiej postaci dostępny jest Pronutrition Gigant Pro Mass?
Pronutrition Gigant Pro Mass występuje w postaci: sypka.
Czy Pronutrition Gigant Pro Mass to lek?
Nie. Pronutrition Gigant Pro Mass jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.