Promaker Multivitamin
świat Supli Paweł Lisowski
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Promaker Multivitamin (Świat Supli Paweł Lisowski) - kapsułki zawiera: Witamina A, Witamina E. Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii antyoksydanty, zdrowie skóry, zdrowie oczu i jest dostępny od 2022 roku.
Składniki aktywne
catalog.same_notifier_title
catalog.same_notifier_subtitle
catalog.similar_composition_title
catalog.similar_composition_subtitle
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Promaker Multivitamin?
- Skład Promaker Multivitamin obejmuje: Witamina A, Witamina E.
- Kto produkuje Promaker Multivitamin?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Promaker Multivitamin jest Świat Supli Paweł Lisowski.
- W jakiej postaci dostępny jest Promaker Multivitamin?
- Promaker Multivitamin występuje w postaci: kapsułki.
- Czy Promaker Multivitamin to lek?
- Nie. Promaker Multivitamin jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.