Przeczytaj opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Promaker Gold L-carnitine 60tab

Świat Supli Paweł Lisowski

Opinie użytkowników (0)

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Opis produktu

Promaker Gold L-carnitine 60tab firmy Świat Supli Paweł Lisowski - tabletki zawiera Karnityna (L-karnityna). Opinie innych użytkowników pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. Produkt z kategorii energia, dostępny od 2023 roku.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera Promaker Gold L-carnitine 60tab?
Skład Promaker Gold L-carnitine 60tab obejmuje: Karnityna (L-karnityna).
Kto produkuje Promaker Gold L-carnitine 60tab?
Podmiotem odpowiedzialnym za Promaker Gold L-carnitine 60tab jest Świat Supli Paweł Lisowski.
W jakiej postaci dostępny jest Promaker Gold L-carnitine 60tab?
Promaker Gold L-carnitine 60tab występuje w postaci: tabletki.
Czy Promaker Gold L-carnitine 60tab to lek?
Nie. Promaker Gold L-carnitine 60tab jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.