Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Probiodex Drop

Global Pharma Cm Spółka Akcyjna

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Poznaj opinie o Probiodex Drop (GLOBAL PHARMA CM SPÓŁKA AKCYJNA). Ten krople zawiera Probiodex Drop. Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii nieznana.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Probiodex Drop?
Skład Probiodex Drop obejmuje: Probiodex Drop.
Kto produkuje Probiodex Drop?
Podmiotem odpowiedzialnym za Probiodex Drop jest GLOBAL PHARMA CM SPÓŁKA AKCYJNA.
W jakiej postaci dostępny jest Probiodex Drop?
Probiodex Drop występuje w postaci: krople.
Czy Probiodex Drop to lek?
Nie. Probiodex Drop jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.