Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Pro Vitamin

Muscle Care Sp Zoo

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Poznaj opinie o Pro Vitamin (Muscle Care sp zoo). Ten TABLETKA zawiera Pro Vitamin. Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii witaminy.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Pro Vitamin?
Skład Pro Vitamin obejmuje: Pro Vitamin.
Kto produkuje Pro Vitamin?
Podmiotem odpowiedzialnym za Pro Vitamin jest Muscle Care sp zoo.
W jakiej postaci dostępny jest Pro Vitamin?
Pro Vitamin występuje w postaci: TABLETKA.
Czy Pro Vitamin to lek?
Nie. Pro Vitamin jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.