Primal Orgin
Web-sales Dariusz Kuźnik
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Primal Orgin - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement Web-sales Dariusz Kuźnik dostępny jako tabletki. zawiera Chlorowodorek pirodoksyny, Chlorowodorek tiaminy, Cytrynian cynku dwuwodny oraz 14 inne składniki. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: witaminy, koenzym Q10, przeciwutleniacze.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez Web-sales Dariusz Kuźnik
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Primal Orgin?
- Skład Primal Orgin obejmuje: Chlorowodorek pirodoksyny, Chlorowodorek tiaminy, Cytrynian cynku dwuwodny, Drożdże selenowe, Ekstrakt z ciała owoców shiitake, Ekstrakt z liści zielonej herbaty, Fumaran żelaza, Koenzym Q10, ubichinon, Kwas foliowy, Kwas L-askorbinowy 97%, Mytylokobalamina i inne składniki.
- Kto produkuje Primal Orgin?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Primal Orgin jest Web-sales Dariusz Kuźnik.
- W jakiej postaci dostępny jest Primal Orgin?
- Primal Orgin występuje w postaci: tabletki.
- Czy Primal Orgin to lek?
- Nie. Primal Orgin jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.