Prewenit Balance T
Biofarm Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Prewenit Balance T - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement BIOFARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ dostępny jako tabletki o przedłużonym uwalnianiu. zawiera Prewenit Balance T. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: nieznana.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Prewenit Balance T?
- Skład Prewenit Balance T obejmuje: Prewenit Balance T.
- Kto produkuje Prewenit Balance T?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Prewenit Balance T jest BIOFARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Prewenit Balance T?
- Prewenit Balance T występuje w postaci: tabletki o przedłużonym uwalnianiu.
- Czy Prewenit Balance T to lek?
- Nie. Prewenit Balance T jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.