Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Preventic Extra D3 + czosnek

Aflofarm Farmacja Polska Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Preventic Extra D3 + czosnek - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement AFLOFARM FARMACJA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ dostępny jako kapsułki. zawiera: Czosnek pospolity (Allium sativum L.), olej z wątroby rekina, Witamina D. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: odporność, zdrowie serca, witaminy.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Preventic Extra D3 + czosnek?
Skład Preventic Extra D3 + czosnek obejmuje: Czosnek pospolity (Allium sativum L.), olej z wątroby rekina, Witamina D.
Kto produkuje Preventic Extra D3 + czosnek?
Podmiotem odpowiedzialnym za Preventic Extra D3 + czosnek jest AFLOFARM FARMACJA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Preventic Extra D3 + czosnek?
Preventic Extra D3 + czosnek występuje w postaci: kapsułki.
Czy Preventic Extra D3 + czosnek to lek?
Nie. Preventic Extra D3 + czosnek jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.