Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Pregnancy essentials

Tcm Władysław Jabłoński

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Pregnancy essentials - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement TCM WŁADYSŁAW JABŁOŃSKI dostępny jako tabletki. zawiera Pregnancy essentials. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: zdrowie kobiet.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Pregnancy essentials?
Skład Pregnancy essentials obejmuje: Pregnancy essentials.
Kto produkuje Pregnancy essentials?
Podmiotem odpowiedzialnym za Pregnancy essentials jest TCM WŁADYSŁAW JABŁOŃSKI.
W jakiej postaci dostępny jest Pregnancy essentials?
Pregnancy essentials występuje w postaci: tabletki.
Czy Pregnancy essentials to lek?
Nie. Pregnancy essentials jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.