PRE-WORKOUT ADVANCED MIXED BERRY
Sports Supplements Ltd Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Oddział W Polsce
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Poznaj opinie o PRE-WORKOUT ADVANCED MIXED BERRY (SPORTS SUPPLEMENTS LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE). Ten proszek zawiera Arginina, beta-alanina, cytrulina oraz 6 inne składniki. Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii energia, wytrzymałość.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera PRE-WORKOUT ADVANCED MIXED BERRY?
- Skład PRE-WORKOUT ADVANCED MIXED BERRY obejmuje: Arginina, beta-alanina, cytrulina, izoleucyna, Kofeina, leucyna, tyrozyna, walina, Witamina B6.
- Kto produkuje PRE-WORKOUT ADVANCED MIXED BERRY?
- Podmiotem odpowiedzialnym za PRE-WORKOUT ADVANCED MIXED BERRY jest SPORTS SUPPLEMENTS LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE.
- W jakiej postaci dostępny jest PRE-WORKOUT ADVANCED MIXED BERRY?
- PRE-WORKOUT ADVANCED MIXED BERRY występuje w postaci: proszek.
- Czy PRE-WORKOUT ADVANCED MIXED BERRY to lek?
- Nie. PRE-WORKOUT ADVANCED MIXED BERRY jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.