Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Power ON Mojito

Drink Id Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Szukasz opinii o Power ON Mojito firmy DRINK ID SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Ten suplement w formie napój zawiera Kwas pantotenowy, Niacyna, Witamina B12 oraz 1 inny składnik. Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii witaminy B, energia.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Power ON Mojito?
Skład Power ON Mojito obejmuje: Kwas pantotenowy, Niacyna, Witamina B12, Witamina B6.
Kto produkuje Power ON Mojito?
Podmiotem odpowiedzialnym za Power ON Mojito jest DRINK ID SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Power ON Mojito?
Power ON Mojito występuje w postaci: napój.
Czy Power ON Mojito to lek?
Nie. Power ON Mojito jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.