Pokrzywa 100g ekstrakt
Soul - Farm Maciej Foszcz
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Poznaj opinie o Pokrzywa 100g ekstrakt (Soul - Farm Maciej Foszcz). Ten proszek zawiera: Pokrzywa zwyczajna (Urtica dioica L.), polifenole. Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii detoksykacja, antyoksydanty.
Składniki aktywne
catalog.similar_composition_title
catalog.similar_composition_subtitle
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Pokrzywa 100g ekstrakt?
- Skład Pokrzywa 100g ekstrakt obejmuje: Pokrzywa zwyczajna (Urtica dioica L.), polifenole.
- Kto produkuje Pokrzywa 100g ekstrakt?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Pokrzywa 100g ekstrakt jest Soul - Farm Maciej Foszcz.
- W jakiej postaci dostępny jest Pokrzywa 100g ekstrakt?
- Pokrzywa 100g ekstrakt występuje w postaci: proszek.
- Czy Pokrzywa 100g ekstrakt to lek?
- Nie. Pokrzywa 100g ekstrakt jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.