Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Plant Enzymes Enzymy Roślinne

Patora Patrycja Andrzejczyk

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Plant Enzymes Enzymy Roślinne - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement PATORA PATRYCJA ANDRZEJCZYK dostępny jako kapsułki. zawiera Plant Enzymes Enzymy Roślinne. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: trawienie.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Plant Enzymes Enzymy Roślinne?
Skład Plant Enzymes Enzymy Roślinne obejmuje: Plant Enzymes Enzymy Roślinne.
Kto produkuje Plant Enzymes Enzymy Roślinne?
Podmiotem odpowiedzialnym za Plant Enzymes Enzymy Roślinne jest PATORA PATRYCJA ANDRZEJCZYK.
W jakiej postaci dostępny jest Plant Enzymes Enzymy Roślinne?
Plant Enzymes Enzymy Roślinne występuje w postaci: kapsułki.
Czy Plant Enzymes Enzymy Roślinne to lek?
Nie. Plant Enzymes Enzymy Roślinne jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.