Przeczytaj opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Phospholi forte

Bonis Avibus Sp. z o.o.

Opinie użytkowników (0)

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Opis produktu

Phospholi forte (Bonis Avibus Sp. z o.o.) - KAPSUŁKA zawiera Phospholi forte. Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii nieznana i jest dostępny od 2013 roku.

Składniki aktywne

Phospholi forte

Suplementy o wspólnych składnikach

Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera Phospholi forte?
Skład Phospholi forte obejmuje: Phospholi forte.
Kto produkuje Phospholi forte?
Podmiotem odpowiedzialnym za Phospholi forte jest Bonis Avibus Sp. z o.o..
W jakiej postaci dostępny jest Phospholi forte?
Phospholi forte występuje w postaci: KAPSUŁKA.
Czy Phospholi forte to lek?
Nie. Phospholi forte jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.