Panaseus Zdrowa Prostata
Yango Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Panaseus Zdrowa Prostata (YANGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) - kapsułki zawiera Cynk, Dynia zwyczajna (Cucurbita pepo L.), Palma sabałowa (Sabal minor (Jacq.) Pers) oraz 4 inne składniki. Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii prostata, nieznana i jest dostępny od 2022 roku.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Panaseus Zdrowa Prostata?
- Skład Panaseus Zdrowa Prostata obejmuje: Cynk, Dynia zwyczajna (Cucurbita pepo L.), Palma sabałowa (Sabal minor (Jacq.) Pers), Pietruszka zwyczajna (Petroselinum crispum (Mill.) Nyman ex A.W. Hill), Pokrzywa zwyczajna (Urtica dioica L.), Wierzbownica drobnokwiatowa (Epilobium parviflorum Schreb.), Witamina B6.
- Kto produkuje Panaseus Zdrowa Prostata?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Panaseus Zdrowa Prostata jest YANGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Panaseus Zdrowa Prostata?
- Panaseus Zdrowa Prostata występuje w postaci: kapsułki.
- Czy Panaseus Zdrowa Prostata to lek?
- Nie. Panaseus Zdrowa Prostata jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.