Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

ORGANIC INDIA BREATHE FREE

Sia "arvin Group"

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Szukasz opinii o ORGANIC INDIA BREATHE FREE firmy SIA "ARVIN GROUP"? Ten suplement w formie kapsułki wegetariańskie zawiera - (Terminalia bellerica (Gaertn.) Roxb.), Bazylia pospolita (Ocimum basilicum L.), Oman wielki (Inula helenium L.) oraz 1 inny składnik. Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii detoksykacja, trawienie.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera ORGANIC INDIA BREATHE FREE?
Skład ORGANIC INDIA BREATHE FREE obejmuje: - (Terminalia bellerica (Gaertn.) Roxb.), Bazylia pospolita (Ocimum basilicum L.), Oman wielki (Inula helenium L.), Pieprz długi (Piper longum L.).
Kto produkuje ORGANIC INDIA BREATHE FREE?
Podmiotem odpowiedzialnym za ORGANIC INDIA BREATHE FREE jest SIA "ARVIN GROUP".
W jakiej postaci dostępny jest ORGANIC INDIA BREATHE FREE?
ORGANIC INDIA BREATHE FREE występuje w postaci: kapsułki wegetariańskie.
Czy ORGANIC INDIA BREATHE FREE to lek?
Nie. ORGANIC INDIA BREATHE FREE jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.