Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Omega DHA+

Revital Nutrition Sp. Z O.o.

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Omega DHA+ - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement REVITAL NUTRITION Sp. z o.o. dostępny jako kapsułka miękka. zawiera Bogata w astaksantynę oleożywica z alg Haematococc, koenzym Q10, olej z kryla oraz 1 inny składnik. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: nieznana.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Omega DHA+?
Skład Omega DHA+ obejmuje: Bogata w astaksantynę oleożywica z alg Haematococc, koenzym Q10, olej z kryla, Witamina D.
Kto produkuje Omega DHA+?
Podmiotem odpowiedzialnym za Omega DHA+ jest REVITAL NUTRITION Sp. z o.o..
W jakiej postaci dostępny jest Omega DHA+?
Omega DHA+ występuje w postaci: kapsułka miękka.
Czy Omega DHA+ to lek?
Nie. Omega DHA+ jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.