Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Olejek oregano 5%

Nanga Przemysław Figura

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Olejek oregano 5% (NANGA Przemysław Figura) - płyn zawiera Lebiodka pospolita (Origanum vulgare L.). Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii nieznana i jest dostępny od 2023 roku.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Olejek oregano 5%?
Skład Olejek oregano 5% obejmuje: Lebiodka pospolita (Origanum vulgare L.).
Kto produkuje Olejek oregano 5%?
Podmiotem odpowiedzialnym za Olejek oregano 5% jest NANGA Przemysław Figura.
W jakiej postaci dostępny jest Olejek oregano 5%?
Olejek oregano 5% występuje w postaci: płyn.
Czy Olejek oregano 5% to lek?
Nie. Olejek oregano 5% jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.