Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Olejek CBN 7,5% 750mg Hempley

Hempley Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Co użytkownicy mówią o Olejek CBN 7,5% 750mg Hempley? Suplement diety w formie olej od HEMPLEY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. zawiera: kannabidiol (CBD), Konopie siewne (Cannabis sativa L.). Dołącz do społeczności i podziel się swoją opinią o tym produkcie z kategorii nieznana.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Olejek CBN 7,5% 750mg Hempley?
Skład Olejek CBN 7,5% 750mg Hempley obejmuje: kannabidiol (CBD), Konopie siewne (Cannabis sativa L.).
Kto produkuje Olejek CBN 7,5% 750mg Hempley?
Podmiotem odpowiedzialnym za Olejek CBN 7,5% 750mg Hempley jest HEMPLEY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Olejek CBN 7,5% 750mg Hempley?
Olejek CBN 7,5% 750mg Hempley występuje w postaci: olej.
Czy Olejek CBN 7,5% 750mg Hempley to lek?
Nie. Olejek CBN 7,5% 750mg Hempley jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.