Olej konopny Keep Calm
Cannoffi Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Co użytkownicy mówią o Olej konopny Keep Calm? Suplement diety w formie olej od CANNOFFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. zawiera Chmiel zwyczajny (Humulus lupulus L.), Kocimiętka właściwa (Nepeta cataria L.), Konopie siewne (Cannabis sativa L.) oraz 1 inny składnik. Dołącz do społeczności i podziel się swoją opinią o tym produkcie z kategorii relaksacja, redukcja stresu, poprawa snu.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez CANNOFFI sp. z o.o.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Olej konopny Keep Calm?
- Skład Olej konopny Keep Calm obejmuje: Chmiel zwyczajny (Humulus lupulus L.), Kocimiętka właściwa (Nepeta cataria L.), Konopie siewne (Cannabis sativa L.), Melisa lekarska (Melissa officinalis L.).
- Kto produkuje Olej konopny Keep Calm?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Olej konopny Keep Calm jest CANNOFFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Olej konopny Keep Calm?
- Olej konopny Keep Calm występuje w postaci: olej.
- Czy Olej konopny Keep Calm to lek?
- Nie. Olej konopny Keep Calm jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.