Przeczytaj opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

NL-BPC-157 HEXADECAPEPTIDE

Synthagen Pharmaceutical Sp. z o.o.

Opinie użytkowników (0)

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Opis produktu

Co użytkownicy mówią o NL-BPC-157 HEXADECAPEPTIDE? Suplement diety w formie kapsułki od Synthagen Pharmaceutical Sp. z o.o.. zawiera alanina, Arginina, celuloza oraz 14 inne składniki. Dołącz do społeczności i podziel się swoją opinią o tym produkcie z kategorii aminokwasy, minerały, witaminy.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera NL-BPC-157 HEXADECAPEPTIDE?
Skład NL-BPC-157 HEXADECAPEPTIDE obejmuje: alanina, Arginina, celuloza, glicyna, Kwas L-asparaginowy, kwas L-glutaminowy, leucyna, lizyna, Mangan, Miedź, prolina, Selen i inne składniki.
Kto produkuje NL-BPC-157 HEXADECAPEPTIDE?
Podmiotem odpowiedzialnym za NL-BPC-157 HEXADECAPEPTIDE jest Synthagen Pharmaceutical Sp. z o.o..
W jakiej postaci dostępny jest NL-BPC-157 HEXADECAPEPTIDE?
NL-BPC-157 HEXADECAPEPTIDE występuje w postaci: kapsułki.
Czy NL-BPC-157 HEXADECAPEPTIDE to lek?
Nie. NL-BPC-157 HEXADECAPEPTIDE jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.