Natural Isolate 100
Great One Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Co użytkownicy mówią o Natural Isolate 100? Suplement diety w formie proszek od GREAT ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. zawiera Białko. Dołącz do społeczności i podziel się swoją opinią o tym produkcie z kategorii nieznana.
Składniki aktywne
catalog.same_notifier_title
catalog.same_notifier_subtitle
catalog.similar_composition_title
catalog.similar_composition_subtitle
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Natural Isolate 100?
- Skład Natural Isolate 100 obejmuje: Białko.
- Kto produkuje Natural Isolate 100?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Natural Isolate 100 jest GREAT ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Natural Isolate 100?
- Natural Isolate 100 występuje w postaci: proszek.
- Czy Natural Isolate 100 to lek?
- Nie. Natural Isolate 100 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.