Napój kawowy o smaku latte
"Hol-Trade" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Szukasz opinii o Napój kawowy o smaku latte firmy "HOL-TRADE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Ten suplement w formie płyn zawiera Białko, Biotyna, Chrom oraz 21 inne składniki. Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii witaminy, minerały.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez "HOL-TRADE" sp. z o.o.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Napój kawowy o smaku latte?
- Skład Napój kawowy o smaku latte obejmuje: Białko, Biotyna, Chrom, Cynk, Jod, Kwas foliowy, Kwas pantotenowy, Magnez, Mangan, Miedź, Niacyna, Potas i inne składniki.
- Kto produkuje Napój kawowy o smaku latte?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Napój kawowy o smaku latte jest "HOL-TRADE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Napój kawowy o smaku latte?
- Napój kawowy o smaku latte występuje w postaci: płyn.
- Czy Napój kawowy o smaku latte to lek?
- Nie. Napój kawowy o smaku latte jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.