NAC 300
Ostrovit Sp. Z O.o.
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Co użytkownicy mówią o NAC 300? Suplement diety w formie tabletki od OSTROVIT SP. Z O.O.. zawiera N-acetylocysteina. Dołącz do społeczności i podziel się swoją opinią o tym produkcie z kategorii detoksykacja.
Składniki aktywne
catalog.similar_composition_title
catalog.similar_composition_subtitle
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera NAC 300?
- Skład NAC 300 obejmuje: N-acetylocysteina.
- Kto produkuje NAC 300?
- Podmiotem odpowiedzialnym za NAC 300 jest OSTROVIT SP. Z O.O..
- W jakiej postaci dostępny jest NAC 300?
- NAC 300 występuje w postaci: tabletki.
- Czy NAC 300 to lek?
- Nie. NAC 300 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.