Müllermilch Shake Banan
Müller Dairy Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Opinie użytkowników (0)
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Szukasz opinii o Müllermilch Shake Banan firmy MÜLLER DAIRY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Ten suplement w formie płyn zawiera Ryboflawina (Witamina B2), Tiamina (Witamina B1), Witamina B6 oraz 1 inny składnik. Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii witaminy, energia.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez MÜLLER DAIRY POLSKA sp. z o.o. sp.k.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Müllermilch Shake Banan?
- Skład Müllermilch Shake Banan obejmuje: Ryboflawina (Witamina B2), Tiamina (Witamina B1), Witamina B6, Witamina E.
- Kto produkuje Müllermilch Shake Banan?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Müllermilch Shake Banan jest MÜLLER DAIRY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.
- W jakiej postaci dostępny jest Müllermilch Shake Banan?
- Müllermilch Shake Banan występuje w postaci: płyn.
- Czy Müllermilch Shake Banan to lek?
- Nie. Müllermilch Shake Banan jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.