Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Müllermilch Protein Zero American Cookie

Müller Dairy Polska Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Poznaj opinie o Müllermilch Protein Zero American Cookie (MÜLLER DAIRY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA). Ten napój zawiera Ryboflawina (B2), Tiamina B1, Witamina B12 oraz 1 inny składnik. Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii witaminy B, energia.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Müllermilch Protein Zero American Cookie?
Skład Müllermilch Protein Zero American Cookie obejmuje: Ryboflawina (B2), Tiamina B1, Witamina B12, Witamina B6.
Kto produkuje Müllermilch Protein Zero American Cookie?
Podmiotem odpowiedzialnym za Müllermilch Protein Zero American Cookie jest MÜLLER DAIRY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.
W jakiej postaci dostępny jest Müllermilch Protein Zero American Cookie?
Müllermilch Protein Zero American Cookie występuje w postaci: napój.
Czy Müllermilch Protein Zero American Cookie to lek?
Nie. Müllermilch Protein Zero American Cookie jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.