Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Müllermilch Biała Czekolada

Müller Dairy Polska Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Co użytkownicy mówią o Müllermilch Biała Czekolada? Suplement diety w formie płyn od MÜLLER DAIRY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. zawiera Ryboflawina (Witamina B2), Tiamina (Witamina B1), Witamina B6 oraz 1 inny składnik. Dołącz do społeczności i podziel się swoją opinią o tym produkcie z kategorii witaminy, energia.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Müllermilch Biała Czekolada?
Skład Müllermilch Biała Czekolada obejmuje: Ryboflawina (Witamina B2), Tiamina (Witamina B1), Witamina B6, Witamina E.
Kto produkuje Müllermilch Biała Czekolada?
Podmiotem odpowiedzialnym za Müllermilch Biała Czekolada jest MÜLLER DAIRY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.
W jakiej postaci dostępny jest Müllermilch Biała Czekolada?
Müllermilch Biała Czekolada występuje w postaci: płyn.
Czy Müllermilch Biała Czekolada to lek?
Nie. Müllermilch Biała Czekolada jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.