MSM Z DZIKĄ RÓŻĄ
Instytut Medycyny Klasztornej Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
MSM Z DZIKĄ RÓŻĄ - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement INSTYTUT MEDYCYNY KLASZTORNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ dostępny jako kapsułki. zawiera MSM Z DZIKĄ RÓŻĄ. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: nieznana.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera MSM Z DZIKĄ RÓŻĄ?
- Skład MSM Z DZIKĄ RÓŻĄ obejmuje: MSM Z DZIKĄ RÓŻĄ.
- Kto produkuje MSM Z DZIKĄ RÓŻĄ?
- Podmiotem odpowiedzialnym za MSM Z DZIKĄ RÓŻĄ jest INSTYTUT MEDYCYNY KLASZTORNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest MSM Z DZIKĄ RÓŻĄ?
- MSM Z DZIKĄ RÓŻĄ występuje w postaci: kapsułki.
- Czy MSM Z DZIKĄ RÓŻĄ to lek?
- Nie. MSM Z DZIKĄ RÓŻĄ jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.