Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Mr.Big CEE Creatin-Ethyl-Ester

Atleta Spółka Jawna R.kardas, S.kowara

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Mr.Big CEE Creatin-Ethyl-Ester - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement ATLETA SPÓŁKA JAWNA R.KARDAS, S.KOWARA dostępny jako kapsułki. zawiera Mr.Big CEE Creatin-Ethyl-Ester. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: nieznana.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Mr.Big CEE Creatin-Ethyl-Ester?
Skład Mr.Big CEE Creatin-Ethyl-Ester obejmuje: Mr.Big CEE Creatin-Ethyl-Ester.
Kto produkuje Mr.Big CEE Creatin-Ethyl-Ester?
Podmiotem odpowiedzialnym za Mr.Big CEE Creatin-Ethyl-Ester jest ATLETA SPÓŁKA JAWNA R.KARDAS, S.KOWARA.
W jakiej postaci dostępny jest Mr.Big CEE Creatin-Ethyl-Ester?
Mr.Big CEE Creatin-Ethyl-Ester występuje w postaci: kapsułki.
Czy Mr.Big CEE Creatin-Ethyl-Ester to lek?
Nie. Mr.Big CEE Creatin-Ethyl-Ester jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.