Przeczytaj opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Mikstura przeciw pasożytom

TAHEEBO Sp. z o.o. - Dystrybucja Sp.k.

Opinie użytkowników (0)

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Opis produktu

Mikstura przeciw pasożytom (TAHEEBO Sp. z o.o. - Dystrybucja Sp.k.) - wodny wyciąg zawiera Mikstura przeciw pasożytom. Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii detoksykacja, odporność i jest dostępny od 2013 roku.

Składniki aktywne

Mikstura przeciw pasożytom

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera Mikstura przeciw pasożytom?
Skład Mikstura przeciw pasożytom obejmuje: Mikstura przeciw pasożytom.
Kto produkuje Mikstura przeciw pasożytom?
Podmiotem odpowiedzialnym za Mikstura przeciw pasożytom jest TAHEEBO Sp. z o.o. - Dystrybucja Sp.k..
W jakiej postaci dostępny jest Mikstura przeciw pasożytom?
Mikstura przeciw pasożytom występuje w postaci: wodny wyciąg.
Czy Mikstura przeciw pasożytom to lek?
Nie. Mikstura przeciw pasożytom jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.