Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Midnight Cacao

Bio Pak Nutracevtika D.o.o.

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Suplement diety Midnight Cacao w formie proszek od BIO PAK Nutracevtika d.o.o.. zawiera Camellia sinensis (L.) Kuntze (Herbata chińska), Kozłek lekarski (Valeriana officinalis L.), kwas gamma-aminomasłowy oraz 5 inne składniki. Przeczytaj opinie użytkowników i poznaj ich doświadczenia. Kategorie: sen, relaksacja, poprawa snu. Dostępny od 2026 roku.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Midnight Cacao?
Skład Midnight Cacao obejmuje: Camellia sinensis (L.) Kuntze (Herbata chińska), Kozłek lekarski (Valeriana officinalis L.), kwas gamma-aminomasłowy, Magnez, melatonina, Rumianek pospolity (Matricaria chamomilla L.), Theobroma cacao L. (Kakaowiec właściwy), Witamina B6.
Kto produkuje Midnight Cacao?
Podmiotem odpowiedzialnym za Midnight Cacao jest BIO PAK Nutracevtika d.o.o..
W jakiej postaci dostępny jest Midnight Cacao?
Midnight Cacao występuje w postaci: proszek.
Czy Midnight Cacao to lek?
Nie. Midnight Cacao jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.