MĘSKA SIŁA
Sativalife.eu Prosta Spółka Akcyjna
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Suplement diety MĘSKA SIŁA w formie kapsułki od SATIVALIFE.EU PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA. zawiera Buzdyganek naziemny (Tribulus terrestris L.). Przeczytaj opinie użytkowników i poznaj ich doświadczenia. Kategorie: libido. Dostępny od 2023 roku.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez SATIVALIFE.EU P.S.A.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera MĘSKA SIŁA?
- Skład MĘSKA SIŁA obejmuje: Buzdyganek naziemny (Tribulus terrestris L.).
- Kto produkuje MĘSKA SIŁA?
- Podmiotem odpowiedzialnym za MĘSKA SIŁA jest SATIVALIFE.EU PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA.
- W jakiej postaci dostępny jest MĘSKA SIŁA?
- MĘSKA SIŁA występuje w postaci: kapsułki.
- Czy MĘSKA SIŁA to lek?
- Nie. MĘSKA SIŁA jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.