Medifolic® kwas foliowy 400 µg
Vitama Spółka Akcyjna
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Poznaj opinie o Medifolic® kwas foliowy 400 µg (VITAMA SPÓŁKA AKCYJNA). Ten tabletki ma skład podany na etykiecie producenta. Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii suplement.
Inne suplementy zgłoszone przez VITAMA S.A.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Kto produkuje Medifolic® kwas foliowy 400 µg?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Medifolic® kwas foliowy 400 µg jest VITAMA SPÓŁKA AKCYJNA.
- W jakiej postaci dostępny jest Medifolic® kwas foliowy 400 µg?
- Medifolic® kwas foliowy 400 µg występuje w postaci: tabletki.
- Czy Medifolic® kwas foliowy 400 µg to lek?
- Nie. Medifolic® kwas foliowy 400 µg jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.