Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

MASS BULK (smak strawberry)

Ostrovit Sp. Z O.o.

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

MASS BULK (smak strawberry) firmy OSTROVIT SP. Z O.O. - proszek zawiera: Białko, maltodekstryna. Opinie innych użytkowników pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. Produkt z kategorii energia, dostępny od 2024 roku.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera MASS BULK (smak strawberry)?
Skład MASS BULK (smak strawberry) obejmuje: Białko, maltodekstryna.
Kto produkuje MASS BULK (smak strawberry)?
Podmiotem odpowiedzialnym za MASS BULK (smak strawberry) jest OSTROVIT SP. Z O.O..
W jakiej postaci dostępny jest MASS BULK (smak strawberry)?
MASS BULK (smak strawberry) występuje w postaci: proszek.
Czy MASS BULK (smak strawberry) to lek?
Nie. MASS BULK (smak strawberry) jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.