Marion Vert
Marion
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Szukasz opinii o Marion Vert firmy Marion? Ten suplement w formie Spray zawiera: Borówka brusznica (Vaccinium vitis-idaea L.), Skrzyp polny (Equisetum arvense L.), Szałwia lekarska (Salvia officinalis L.). Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii zdrowie jamy ustnej.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Marion Vert?
- Skład Marion Vert obejmuje: Borówka brusznica (Vaccinium vitis-idaea L.), Skrzyp polny (Equisetum arvense L.), Szałwia lekarska (Salvia officinalis L.).
- Kto produkuje Marion Vert?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Marion Vert jest Marion.
- W jakiej postaci dostępny jest Marion Vert?
- Marion Vert występuje w postaci: Spray.
- Czy Marion Vert to lek?
- Nie. Marion Vert jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.