Magnefar® Pamięć
Biofarm Sp. Z O.o
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Suplement diety Magnefar® Pamięć w formie tabletki powlekane od Biofarm sp. z o.o. zawiera Bakopa drobnolistna (Bacopa monnieri (L.) Wettst.), Kwas pantotenowy, Magnez oraz 3 inne składniki. Przeczytaj autentyczne opinie użytkowników i poznaj ich doświadczenia. Kategorie: wzrok, mózg. Dostępny od 2022 roku.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Magnefar® Pamięć?
- Skład Magnefar® Pamięć obejmuje: Bakopa drobnolistna (Bacopa monnieri (L.) Wettst.), Kwas pantotenowy, Magnez, Ryboflawina (Witamina B2), Witamina B12, Witamina B6.
- Kto produkuje Magnefar® Pamięć?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Magnefar® Pamięć jest Biofarm sp. z o.o.
- W jakiej postaci dostępny jest Magnefar® Pamięć?
- Magnefar® Pamięć występuje w postaci: tabletki powlekane.
- Czy Magnefar® Pamięć to lek?
- Nie. Magnefar® Pamięć jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.