Magnefar B6 energy
Biofarm Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Szukasz opinii o Magnefar B6 energy firmy BIOFARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Ten suplement w formie TABLETKA zawiera Magnefar B6 energy. Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii energia.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Magnefar B6 energy?
- Skład Magnefar B6 energy obejmuje: Magnefar B6 energy.
- Kto produkuje Magnefar B6 energy?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Magnefar B6 energy jest BIOFARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Magnefar B6 energy?
- Magnefar B6 energy występuje w postaci: TABLETKA.
- Czy Magnefar B6 energy to lek?
- Nie. Magnefar B6 energy jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.