MagMAX B6
"olimp Laboratories" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Poznaj opinie o MagMAX B6 ("OLIMP LABORATORIES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ). Ten tabletki zawiera: Magnez, Tiamina B1, Witamina B6. Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii witaminy.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera MagMAX B6?
- Skład MagMAX B6 obejmuje: Magnez, Tiamina B1, Witamina B6.
- Kto produkuje MagMAX B6?
- Podmiotem odpowiedzialnym za MagMAX B6 jest "OLIMP LABORATORIES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest MagMAX B6?
- MagMAX B6 występuje w postaci: tabletki.
- Czy MagMAX B6 to lek?
- Nie. MagMAX B6 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.