Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Maca Root Extract (Zenement)

Bitio Project, S.l.

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Poznaj opinie o Maca Root Extract (Zenement) (Bitio Project, S.L.). Ten kapsułki zawiera Lepidium meyenii Walp. (Maca). Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii energia, libido.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Maca Root Extract (Zenement)?
Skład Maca Root Extract (Zenement) obejmuje: Lepidium meyenii Walp. (Maca).
Kto produkuje Maca Root Extract (Zenement)?
Podmiotem odpowiedzialnym za Maca Root Extract (Zenement) jest Bitio Project, S.L..
W jakiej postaci dostępny jest Maca Root Extract (Zenement)?
Maca Root Extract (Zenement) występuje w postaci: kapsułki.
Czy Maca Root Extract (Zenement) to lek?
Nie. Maca Root Extract (Zenement) jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.