Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Lyprinol® Sport Edition

"biovico" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Szukasz opinii o Lyprinol® Sport Edition firmy "BIOVICO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Ten suplement w formie kapsułki zawiera małża zielona (Perna canaliculus). Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii stawy.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Lyprinol® Sport Edition?
Skład Lyprinol® Sport Edition obejmuje: małża zielona (Perna canaliculus).
Kto produkuje Lyprinol® Sport Edition?
Podmiotem odpowiedzialnym za Lyprinol® Sport Edition jest "BIOVICO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Lyprinol® Sport Edition?
Lyprinol® Sport Edition występuje w postaci: kapsułki.
Czy Lyprinol® Sport Edition to lek?
Nie. Lyprinol® Sport Edition jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.