Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

LOREM VIT MOCNE WŁOSY

Farmacia Verde Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

LOREM VIT MOCNE WŁOSY - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement FARMACIA VERDE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA dostępny jako susz. zawiera LOREM VIT MOCNE WŁOSY. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: włosy.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera LOREM VIT MOCNE WŁOSY?
Skład LOREM VIT MOCNE WŁOSY obejmuje: LOREM VIT MOCNE WŁOSY.
Kto produkuje LOREM VIT MOCNE WŁOSY?
Podmiotem odpowiedzialnym za LOREM VIT MOCNE WŁOSY jest FARMACIA VERDE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.
W jakiej postaci dostępny jest LOREM VIT MOCNE WŁOSY?
LOREM VIT MOCNE WŁOSY występuje w postaci: susz.
Czy LOREM VIT MOCNE WŁOSY to lek?
Nie. LOREM VIT MOCNE WŁOSY jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.