Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

LIPOSOMAL TURMERIC EXTRACT

Harrison Sport Nutrition, S.l.

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Suplement diety LIPOSOMAL TURMERIC EXTRACT w formie kapsułki od HARRISON SPORT NUTRITION, S.L.. zawiera Curcuma longa L. (Ostryż długi). Przeczytaj autentyczne opinie użytkowników i poznaj ich doświadczenia. Kategorie: antyoksydanty, przeciwzapalne, zdrowie stawów. Dostępny od 2025 roku.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera LIPOSOMAL TURMERIC EXTRACT?
Skład LIPOSOMAL TURMERIC EXTRACT obejmuje: Curcuma longa L. (Ostryż długi).
Kto produkuje LIPOSOMAL TURMERIC EXTRACT?
Podmiotem odpowiedzialnym za LIPOSOMAL TURMERIC EXTRACT jest HARRISON SPORT NUTRITION, S.L..
W jakiej postaci dostępny jest LIPOSOMAL TURMERIC EXTRACT?
LIPOSOMAL TURMERIC EXTRACT występuje w postaci: kapsułki.
Czy LIPOSOMAL TURMERIC EXTRACT to lek?
Nie. LIPOSOMAL TURMERIC EXTRACT jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.