Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Life Probiotyk 20 kapsułek

Global Pharma Cm Spółka Akcyjna

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Suplement diety Life Probiotyk 20 kapsułek w formie kapsułka twarda od GLOBAL PHARMA CM SPÓŁKA AKCYJNA. zawiera Bifidobacterium bifidum BB01, Bifidobacterium breve BR03, Bifiidobacterium animalis lactis BS01 oraz 5 inne składniki. Przeczytaj autentyczne opinie użytkowników i poznaj ich doświadczenia. Kategorie: probiotyki. Dostępny od 2025 roku.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Life Probiotyk 20 kapsułek?
Skład Life Probiotyk 20 kapsułek obejmuje: Bifidobacterium bifidum BB01, Bifidobacterium breve BR03, Bifiidobacterium animalis lactis BS01, Lactobacillus acidophilus LA02, Lactobacillus casei LC03, Lactobacillus paracasei LPC00, Lactobacillus plantarum LP09, Lactobacillus rhamnosus LR06.
Kto produkuje Life Probiotyk 20 kapsułek?
Podmiotem odpowiedzialnym za Life Probiotyk 20 kapsułek jest GLOBAL PHARMA CM SPÓŁKA AKCYJNA.
W jakiej postaci dostępny jest Life Probiotyk 20 kapsułek?
Life Probiotyk 20 kapsułek występuje w postaci: kapsułka twarda.
Czy Life Probiotyk 20 kapsułek to lek?
Nie. Life Probiotyk 20 kapsułek jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.