Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Life Plan Vitamin B12 Sublingual

Kapitan Adam Firma Transportowo-handlowa "akaba"

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Life Plan Vitamin B12 Sublingual (KAPITAN ADAM Firma Transportowo-Handlowa "AKABA") - tabletki zawiera Life Plan Vitamin B12 Sublingual. Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii witaminy i jest dostępny od 2018 roku.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Life Plan Vitamin B12 Sublingual?
Skład Life Plan Vitamin B12 Sublingual obejmuje: Life Plan Vitamin B12 Sublingual.
Kto produkuje Life Plan Vitamin B12 Sublingual?
Podmiotem odpowiedzialnym za Life Plan Vitamin B12 Sublingual jest KAPITAN ADAM Firma Transportowo-Handlowa "AKABA".
W jakiej postaci dostępny jest Life Plan Vitamin B12 Sublingual?
Life Plan Vitamin B12 Sublingual występuje w postaci: tabletki.
Czy Life Plan Vitamin B12 Sublingual to lek?
Nie. Life Plan Vitamin B12 Sublingual jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.